Klub přátelé

Vycházíme ze dvou klíčových myšlenek:

Za prvé „Sdílení“ – to je trend budoucnosti, šetrný k životnímu prostředí, znamená budoucnost obecně ve všech směrech rozvoje společnosti, tak proč ne v bydlení? Současný životní styl je stále ještě jako ve středověku. Lidé hromadí majetek a ti kteří na to mají, se s ním zavírají v novodobých hradech.

Za druhé„Přátelé“ – vzpomínáte si na legendární seriál „Přátelé“? Přátelé si povídali, navštěvovali se, sdíleli společné prostory i životní příhody. Bylo veselo a nikdo se necítil sám.

A teď si představte, že jako spolumajitelka nebo spolumajitel poloviny rodinného domu, sdílíte kromě svých soukromých obytných prostor, společnou kuchyni s jídelním koutem a terasu se zahradou. Například se svým nejlepším kamarádem nebo kamarádkou. Jste tedy vlastníky poloviny domu, ve svém, a splácíte dostupnou částku, na kterou dosáhne významná část mladých lidí. On je totiž pořádný rozdíl, jestli máte splácet 4 milionovou hypotéku nebo milionovou!

Sci-fi? Ne, šance. Šance porazit nesmyslné zažité staré zvyklosti, byrokracii a nevstřícnost. A být v pohodě.
A když vás bude časem v rodině víc a bude vám již polovina malá? Svoji část můžete kdykoli v budoucnu prodat, s přednostním právem odkupu pro vlastníka druhé poloviny. Nebo naopak můžete přikoupit. Ale celou dobu jste investovali do svého. To je další velké plus.

Společně jdeme vstříc budoucnosti, můžete se k nám přidat.

Budete vítáni.
FND Sdílení a Klub Přátelé