Nájemníci

“Platit drahé nájmy ve městě? Děkuji raději vlastní dům.”

Program pro všechny, kteří platí drahé podnájmy ve městě a mají sen, že si postaví vlastní domek, ale jejich finanční rozpočty jsou napnuté k prasknutí. Dokážeme vám snížit náklady na bydlení až na polovinu a navíc budete investovat do vlastního bydlení. Spojte se s přáteli a získáte ještě lepší výhody, navíc můžete bydlet jako přátelé ze známého seriálu “The Friends”. Přestaňte vyhazovat peníze za drahé podnájmy a postavte si s přáteli dům.

Výhody

  • Investujete do vlastního bydlení
  • Snížíte si náklady na bydlení až o 50%
  • Máte krásný dům se zahradou místo bytu ve městě.
  • Bydlíte s lidmi, které máte rádi.

Proč se zapojit

  • Sdílené bydlení je dostupné pro všechny pracující.
  • Snižujete náklady na bydlení
  • Za 10 let jste schopni splatit dům, který vám od začátku patří
  • Plníte si sen o bydlení.

Příběh

Karel a Tomáš s přítelkyní bydleli v podnájmech v Olomouci a platili každý 12 000 Kč bez energií. Platově na tom byli průměrně a při dnešních cenách pozemků a nemovitostí se jim vidina bydlení v domečku velmi vzdalovala. Hlavně Karlovi, který pracoval jako skladník a na vlastní dům by nedosáhl. Setkání s FND Sdílení jim ale změnilo situaci. Namodelovali jsme příklad, kde by si společně postavili jeden krásný rodinný dům typu Jahoda. Náklady na bydlení bychom jim snížili o 30% a každý z nich by měl svůj vlastní prostor velikosti 3+1. Kuchyň by si sdíleli, to jim s ohledem na jejich četné grilovací párty vyhovuje. Budou mít krásný dům s 300 m2 pozemkem a splní si sen o vlastním bydlení.

Z nájemce majitelem nemovitosti

Zdá se vám, že si nemůžete dovolit svůj vlastní dům a že jste v podnájemní pasti? Pak máme řešení. Vemte své kamarády nebo přátele a bydlete jako “sousedé” společně ve vlastním rodinném domku. Každý budete mít svůj vlastní oddělený prostor, ale zároveň se můžete potkávat na zahradě nebo při společném vaření. Přestaňte utrácet za drahé podnájemní bydlení a začněte nový život. Levněji a ve vlastním.